Kontakta oss

Nesrin

Föreståndare Stödboende, Jour & Familj

0723-30 97 00

nesrin@sociallux.se

Zeineb

Föreståndare HVB Lugnet och HVB Bryggan

0723-30 97 06

zeineb@sociallux.se

Marigona

Verksamhetschef HVB-hemmet Lugnet & Bryggan

072-330 97 08

marigona@sociallux.se

Hatim

Föreståndare HVB Lugnet och HVB Bryggan

0728-88 80 54

hatim@sociallux.se

Julia

Föreståndare HVB Lanternan

072-330 97 11

julia@sociallux.se

Andres

Verksamhetschef HVB Lanternan

0728-88 80 55

andres@sociallux.se

Nathalie

Föreståndare HVB Lyktan

070-911 66 74

nathalie@sociallux.se

Hersi

Verksamhetschef HVB Lyktan

0723-30 97 03

hersi@sociallux.se

Placeringsförfrågan

Vi tar emot förfrågningar dygnet runt!

Namn

E-post

Telefonnummer

Meddelande

Synpunkter och klagomål

Hjälp oss bli bättre!

Precis som avvikelser är även synpunkter och klagomål som inkommer en viktig del av vårt förbättringsarbete.

Du kan lämna synpunkter på Sociallux service och tjänster. Dina åsikter hjälper oss att utveckla och förbättra vår verksamhet.

Om du har synpunkter på en verksamhet ska du i första hand kontakta chefen för verksamheten. I andra hand kan du lämna dina synpunkter till den föreståndaren som ansvarar för verksamheten.

Bild på ett surt barn som sitter på en resväska
Sociallux startar 21 maj 2024 HVB Lanternan en till en - ålder 8 till 15år med socialt nedbrytande beteende! Är ni intresserade kontakta föreståndare Julia på 072-330 97 11.